Завжди дуже хочеться порадувати своїх близьких і друзів незвичайним подарунком або сувеніром. Звичайно, найпростіше піти в магазин і купити необхідний подарунок. Тим більше що купити блокноти київ, вам пропонує в широкому асортименті. Але такий подарунок буде виглядати дуже банально і навряд чи індивідуально. Тому, найкраще включити свою фантазію, і витратити час на виготовлення ексклюзивного подарунка своїми руками. Для будь-якої людини, незалежно від віку, така річ як блокнот, завжди представляє велику необхідність. Блокнот призначений для будь-яких записів і нотаток. Зробивши таку саморобку в подарунок, ви напевно захочете такий же блокнот для себе.

Підготовка до роботи.

Для виготовлення блокнота нам будуть потрібні наступні матеріали та інструменти.

  1. Зошит загальна товста у твердому палітурці.
  2. Папір білий формату А4 (для тих, хто не знає, це звичайний офісний папір).
  3. Кольоровий або білий картон.
  4. Кілька аркушів кольорового паперу.
  5. Канцелярський степлер.
  6. Ножиці
  7. Клей.

Виготовлення блокнота.

Обережно вийняти зошитові листи з картонного палітурки. Усі вийняті листи скласти в стопку і вирізати з них прямокутник. Якщо незручно розрізати всю стопку, то можна це робити не великими партіями, головне щоб всі зошитові листи вийшли одного розміру. Замість зошитових листів можна використовувати папір для офісу. Взяти степлер і скріпити всі складені листи у двох місцях. Якщо у вас немає степлера, то вам знадобиться шило, голка і нитки. Від того, з якого боку ви закріпіть зошитові листи, буде залежати форма вашого блокнота. Зошитові листи можна прокласти через рівні проміжки кольоровим папером, тоді ваш блокнот буде поділений на декілька розділів.

Наступним кроком буде підготовка обкладинки нашого блокнота.

Взяти порожню обкладинку від зошита, і акуратно вирізати з неї два прямокутники, які на кілька міліметрів більше, ніж вже готова стопка з тетрадными листами.

Оформлення блокнота

Далі займемося оформленням нашої обкладинки. Варіантів дизайну вашого нового блокнота, може бути дуже багато, варто лише включити фантазію. Розглянемо один з них.

На кожен з отриманих прямокутників для обкладинки, наклеюємо кольоровий картон, можна різного кольору. Прикрасити обкладинку можна будь-якими кольоровими листівками або фотографіями, а можна придумати незвичайні аплікації з кольорового паперу.

Також, замість картону можна використовувати будь-яку тканину, обрізки фотошпалер, або самоклеющейся плівки. Коли обкладинка готова, потрібно приклеїти її на перший і останній зошита. Краще всього використовувати суперклей, який підходить для роботи з папером.

На внутрішніх аркушах блокнота можна зробити унікальні невеликі малюнки аніме, якщо ви, звичайно, володієте технікою такого малюнка.

Ваш блокнот готовий.