У кожного з нас бувають в житті ситуації, коли ми готові перехворіти простудним захворюванням, винести біль у горлі або жар, але хоч якось віддалити від себе рішення складних проблем. Особливо часто школярі прагнуть догодити в ліжко з градусником під пахвою, ніж йти непідготовленими на контрольну роботу або залік. Найулюбленішою у списку захворювань є ангіна і це неспроста, адже її симптоми найбільш яскраві і видні неозброєним оком, амбулаторний тривалий період, а наслідки небезпечні, тому будь лікар відкриє лікарняний і випише довідку. Щоб зрозуміти, як швидко захворіти на ангіну, необхідно розібратися в особливостях захворювання.

Ангіна це суто інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом, через погано вимитий посуд або брудні овочі і фрукти. Інфекція також може знаходитися всередині вас, збудниками ангіни можуть стати дрімаючі стрептококи, карієс, невылеченная в свій час запалення носоглотки – всі ці показники є бомбою уповільненої дії, яка ризикує вибухнути при зниженні захисних ресурсів організму. Посприяти тому, щоб захворіти на ангіну можна, якщо спровокувати переохолодження організму, причому як зовні, так і зсередини.

Перший спосіб – розсудливий

Коли на вулиці спекотно і працюють кондиціонери не дивно захворіти на ангіну і ненавмисно. Для цього досить випити крижаної води, після чого прийняти холодний душ, а щоб підсушити своє вже охолоджене тіло необхідно встати під кондиціонер. За умови, що у вас знижений імунітет, і де-то в області носоглотки присутній скупчення інфекційних бактерій, а в області голови прогалини в знаннях по заліковому предмету, подібний експеримент закінчиться фолікулярною ангіною – що і було потрібно довести.

Другий спосіб – безбашений

Його, як правило, відчайдушні сміливці практикують взимку, для цього слід вимкнути логіку, включити пристрасне бажання не піти в школу і бути готовим до найжахливіших наслідків. Після того як з’їдено кілька порцій морозива, всі бурульки з балкона і жменю снігу з підвіконня, зануритися у ванну з холодною водою, після чого рекомендується вийти напівроздягненим на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям і обдумати сутність буття. За словами очевидців і випробували на собі подібні муки боротьби здорового глузду над божевіллям – у вас все вийде, навіть якщо дрімаючих бактерій у вашому організмі не було, і поруч не чхав хворий, ви все одно захворієте і в кращому випадку ангіною. У гіршому вас чекають неповторний досвід лікування від пневмонії, барвисте театралізоване дійство, яке вам забезпечить ваше запалене уяву і повноцінний курс антибіотиків.

І нарешті, проаналізувавши всі переваги, можливості і наслідки ангіни краще сто разів подумати: чи варто ризикувати здоров’ям заради тижневих, не таких вже і приємних, самовільно імпровізованих канікул?