Східні країни завжди користувалися популярністю у наших співвітчизників, маня чимось невідомим і загадковим. Споконвіку в азіатських країнах ми купували косметичні засоби та лікарські препарати, продукти та предмети гардероба. І на сьогоднішній день, вже в двадцять першому столітті багато хто воліє купувати доступні і красиві речі в Китаї, адже вони настільки схожі на більш дорогі аналоги, що просто не відрізнити.

Ви на власному досвіді переконалися у всіх перевагах онлайн-шопінгу з Китаю? Тоді вам обов’язково необхідно знати, як відбувається відстеження поштових відправлень ems.

 

Наприклад, ви успішно оформили замовлення в одному з китайських інтернет-магазинів – і вже незабаром постачальник видав вам номер вашої посилки. Скористатися цією інформацією, маючи доступ до всесвітньої мережі, простіше простого. Достатньо знати ті поштові служби, якими користується ваш постачальник для пересилання. Це може бути:

  • Пошта Китаю. Для відстеження відправлень, що проходять через цю службу, досить скористатися її офіційним сайтом. Все, що потрібно – це вставити виданий вам трек в спеціальну рядок на сторінці, а також ввести капчу. Уже через кілька секунд ви отримаєте вичерпну інформацію про вашу бандеролі англійською мовою. Китайський товар також успішно відстежує Пошта Росії.
  • Пошта Гонконгу. Послугами цієї організації постачальники інтернет-магазинів користуються, як правило, в разі безкоштовної доставки посилок вагою до 2 кг. Відстежується вантаж на сайті: http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp
  • Якщо мова йде про міжнародну служби експрес-доставки EMS, то відстеження руху поштового відправлення можна проводити як на її китайському сайті, так і на порталі російського представництва.

Крім того, існують спеціальні програми для відстеження поштових відправлень. В першу чергу, необхідно враховувати той факт, що служби доставки оновлюють дані про рух посилок з деякою ступенем затримки. Її тривалість може коливатися від кількох годин до кількох днів. Може бути і таке, що посилка і зовсім не буде знайдена, але це аж ніяк не привід панікувати – у більшості випадків для усунення проблеми достатньо повторити спробу відстеження трохи пізніше. У випадку, якщо проблема не усувається навіть з плином часу, необхідно перевірити правильність трек-коду, а також що набір на клавіатурі був зроблений вірно.