Сьогодні така грошова одиниця, як долари користується великою популярністю і затребуваністю у всьому світі. Крім того, багато розвинуті держави використовують долар, як національну валюту, тому все більше злочинців прагнуть різними способами і методами підробити популярну валюту. Причому, якісно зроблену підробку не всі зможуть розпізнати з першого погляду, тому потрібно знати всі рівні захисту, які використовують для розробник 100 доларів. Також варто відзначити, що долари нового зразка мають більш сучасні рівні захисту порівняно зі старими банкнотами, тому на це також треба звертати особливу увагу.

Функції 3-D безпеки.

Нові 100 доларів отримали унікальний рівень тривимірної безпеки у вигляді блакитної стрічки, яка розміщується на лицьовій стороні купюри. Щоб помітити тривимірне зображення потрібно банкноту повертати в різні боки. Крім того, напис буде рухатися вгору-вниз, якщо долари нахиляти зі сторони в сторону. Це унікальний рівень захисту, який практично неможливо підробити без спеціального обладнання.

Також варто відзначити, що блакитна стрічка знаходиться в середині полотна долара, а не на печатана, як це можна зустріти на підробці. Що стосується тривимірної захисту, то її можна побачити тільки на лицьовій стороні.

Водяні знаки.

Як на інших доларових банкнотах, так і на 100 доларах повинен відображатися подвійний портрет Франкліна, при цьому другий можна побачити тільки при світлі. Варто врахувати, що обидва портрета повинні бути абсолютно ідентичного розміру.

Захисна нитка.

Також ліворуч від портрета Франкліна вплетена спеціальна захисна нитка, яка має унікальну неповторну напис, яку можна помітити при хорошому освітленні. Крім того, варто зауважити, що розгледіти напис на нитки можна з обох сторін долара. На підробках дуже часто така нитка надрукована, а на оригіналі — тісно переплетена.

Колір напису «100».

Якщо долар нахиляти в різні боки, то можна побачити, як напис «100» буде поступово змінювати свій колір від зеленого до мідного відтінку.

Рельєфна друк.

Також варто приділити увагу портретом Франкліна, який повинен мати рельєфну форму і шорстку поверхню з лівого боку.

Серійний номер.

Унікальний номер має кожна без винятку банкнота. Він може складатися як з цифр і букв. За серійним номером можна дізнатися всю інформацію про доларі: де і коли він був зроблений.