Дуже часто виникає потреба відновити планшет до заводських налаштувань через ряд істотних причин. Наприклад, нестабільна робота приладу може вплинути на потребу у відновленні. Також бувають такі випадки, коли планшет зависає під час роботи або взагалі не вмикається. У цьому випадку не обійтися без повного відновлення заводських налаштувань.

Що таке Hard Reset і Soft Reset?

— Hard Reset. Це повне відновлення всіх налаштувань пристрою до початкового вигляду, який він мав при виробництві на заводі. Іншими словами операційна система перезавантажується повністю. В цьому випадку треба пам’ятати, що під час проведення повного перезавантаження всі особисті дані і встановлені програми на планшеті повністю втрачаються. Тому рекомендується скопіювати або перенести їх на інший носій.

 

— Soft Reset. Проста перезавантаження пристрою, яку можна зробити дуже просто натиснувши на спеціальну клавішу на планшеті. Найчастіше на корпусі пристрою розташовується така кнопка. Рекомендується виконати звичайну перезавантаження перед тим, як приступати до жорсткого поверненню планшета до заводських установок.

Як зробити Hard Reset?

У першу чергу потрібно вилучити з пристрою карту пам’яті перед проведенням процедури жорстокої перезавантаження планшета. В іншому випадку це може призвести до видалення всіх особистих даних з неї. Існує два способи проведення процедури Hard Reset.

— Вибираємо пункт «Відновлення та скидання», увійшовши в меню налаштувань. Це потрібно робити у випадку, коли планшет знаходиться в робочому стані. Далі потрібно натиснути «Скинути установки телефону».

— Треба зайти в систему повного відновлення, у разі якщо пристрій знаходиться в неробочому стані. В цьому режимі потрібно провести повне відновлення заводських налаштувань. Для цього необхідно вимкнути планшет, щоб завантажився режим Rovery mode. Далі одночасно потрібно натиснути кнопку включення і кнопку гучності. До появи логотипу Android треба тримати ці дві кнопки. Тепер можна вибрати розділ «wipe data / factory reset», після завантаження режиму перезавантаження. Також слід знати, що сенсорний екран не працює в режимі Відновлення, тому все треба робити тільки кнопкою вгору і вниз. Після проведення даної процедури планшет повністю відновить свої заводські налаштування.