Більшість користувачів соціальної мережі Вконтакте є постійними учасниками різних видів соціальних груп. Але, що робити у випадку, коли вам необхідно видалити власну групу, яку ви створювали самостійно? Наприклад, в якийсь момент вам група стала просто не потрібна або вона вам заважає нормально користуватися своєю особистою сторінкою. Це можна зробити дуже легко і просто, про що ми поговоримо далі.

Як вийти з групи Вконтакті?

Ви повинні бути адміністратором групи, щоб успішно вийти з неї. Якщо ви хочете видалити групу тільки з своєї сторінки, то необхідно зробити наступні дії:

— В меню «Налаштування» необхідно вибрати пункт «Мої групи».

— Далі зі списку груп вибираємо ту, з якою ви хочете вийти.

— У відкритому вікні групи необхідно вибрати пункт «Вийти з групи».

— Далі система видасть попередження про ваших діях, для підтвердження операції необхідно натиснути пункт «Вийти з групи».

Після таких простих дій група і її учасники не будуть з’являтися на вашій особистій сторінці.

Видаляється група Вконтакті?

Якщо ви хочете повністю припинити існування вашої групи, то необхідно зробити зовсім інші дії:

— Необхідно вибрати пункт «Управління спільнотою» у верхньому правому куті сторінки.

— У списку параметрів необхідно зробити деякі зміни: видалити «тематику», «опис спільноти», «місцезнаходження», «назва сайту», а в рядку назва групи необхідно написати будь-які інші слова. У всіх інших пунктах необхідно вибрати кнопку «Вимкнути».

— Пеле проведення всіх змін параметрів необхідно підтвердити свої дії пункту «Зберегти».

— Також необхідно видалити всіх учасників з групи і посилання, натиснувши навпроти кожного фото друзів пункт «Видалити».

— Остання дія — це видалення себе з групи. Після цього необхідно вибрати пункт «Вийти з групи» у верхньому правому кутку.

Після цих простих дій група буде повністю закрити і в неї не зможе потрапити ні один користувач мережі інтернет.