У житті кожної людини бувають випадки, коли необхідно підслухати розмови іншої людини по телефону. Це можуть бути, як хороші, так і корисливі наміри. Наприклад, люблячі батьки, щоб уберегти свою дитину намагаються більше дізнатися про коло його спілкування, і тому намагаються прослуховувати його телефонні розмови. Для цього можна просто купити жучок, який дозволяє вести аудіо моніторинг за об’єктом з будь-якої точки Світу.

Перший спосіб.

Цілком офіційним способом можна прослухати мобільний телефон. Оператори зв’язку надають таку послугу, якою можуть скористатися тільки правоохоронні органи. При цьому вони також повинні мати дозвіл на прослуховування розмов абонента. Після отримання відповідного дозволу правоохоронні органи можуть прослуховувати всі розмови, подивитися статистичні дані дзвінків, а також прочитати всі смс повідомлення.

Другий спосіб.

Даний спосіб прослуховування чужого телефону є незаконним і вимагає використання дорогого спеціального обладнання. Воно дозволяє перехопити сигнал, який надходить до базової станції від телефону об’єкта і розшифрувати його. Принцип дії такого обладнання полягає в тому, що під час телефонної розмови вся інформація направляється до базової станції зловмисника. Щоб уникнути такої неприємної ситуації можна застосовувати спеціальні пристрої для блокування сигналу.

Серед основних недоліків такого обладнання можна назвати радіус дії, не перевищує 300 метрів, а також зміна кодування оператором зв’язку, що дозволяє блокувати сигнал для зловмисників.

Третій спосіб.

На сьогоднішній день існує безліч шпигунських штучок, які дозволяють вести, як аудіо, так і відео спостереження. Наприклад, цифровий диктофон, який має вигляд звичайного мобільного телефону і дозволяє вести запис на відстані до 12 м від об’єкта.

Звичайний брелок для ключів є більш сучасної версії цифрового диктофона. Такий пристрій привертає увагу оточуючих і є завжди під рукою, що дозволяє використовувати його в будь-який час.

Також сьогодні користується популярністю жучок, який працює в парі з сім-картою. Він встановлюється на звичайний мобільний телефон і дозволяє чути все, що відбувається в радіусі дії мобільного телефону.

З допомогою перехоплювача смс повідомлень можна успішно відновити давно стерті старі смс, і стертий журнал дзвінків.