Користувач, який вперше в своїх руках тримає новий смартфон iphone 6 від компанії Apple, з першого разу не зможе відрізнити його від підробки. Для цього потрібно прочитати про основні особливості продукції від компанії Apple, а також переглянути весь каталог продукції компанії, щоб зрозуміти основні відмінності смартфонів від інших існуючих на ринку моделей.

Тому перед покупкою рекомендується ретельно перевірити новенький айфон 6 на оригінальність, хоча б за серійним номером.

 

Необхідно звернути увагу на такі деталі, щоб швидко встановити оригінальність нового смартфона:

— Нове пристрій необхідно перевірити на наявність антени, роз’єм для картки пам’яті і виступає синуса. Оригінальний смартфон від компанії Apple ніколи в своїй комплектації не було таких доповнень.

— З боку повинен розташовуватися роз’єм для sim-карти в цього айфона 6. Крім того, всі смартфони від компанії мають тільки одну сим-карту.

— Перевіряємо кришечку у заде. У цього смартфона відсутній доступ до батареї ззаду.

— З 11 чи 12 цифру складається серійний номер оригінального iphone 6. На корпусі смартфона зазвичай цей номер можна знайти. Також внизу упаковки можна перевірити його. Дуже надійною є перевірка саме за серійним номером.

До внутрішніх відмінностей можна віднести:

— На власній операційній системі iOS працює оригінальний айфон 6. Зовсім іншими прошивками є у копії.

— Також натиснувши символ App Store можна встановити автентичність смартфона в інтернет-магазині. Серійний айфон є несправжнім, якщо вас просять перейти на будь-яку іншу сторінку.

Ще один варіант перевірки: підключення смартфона до ноутбука. Програма iTunes при приєднанні смартфона до ноутбука автоматично проведе перевірку і встановить його оригінальність. У разі підробки програма iTunes не зможе здійснити синхронізацію зі смартфоном.

Тепер скориставшись цими простими рекомендаціями буде досить легко і просто встановити справжність нового iphone 6 від компанії Apple.