Шишки — це відмінний матеріал для творчості! Я працюю в початковій школі. Як учитель маленьких дітей, які щодня вдосконалюють свої навички і дізнаються щось нове, я просто зобов’язана бути творчою людиною. У будь-якій дрібниці я повинна бачити твір мистецтва і вчити цьому дітей.
Працюючи з дітьми, я зрозуміла, що вони мислять більш багатогранно, ніж ми, дорослі. Ми бачимо хмари, а вони — постаті забавних тварин. Ми бачимо квітка, а вони представляють казкових ельфів на ньому.


Недалеко від нашої школи є невеликий парк. Під час продовженого дня ми часто виходимо туди з дітьми — відпочити від уроків і подихати свіжим повітрям. У парку росте багато ялин і сосен. Найулюбленіше заняття дітей — збирати шишки.
Ми влаштовуємо змагання: хто збере більше всіх шишок. Всі зібрані скарби ми відносимо в клас і складаємо в спеціальну корзину, а потім використовуємо шишки для створення виробів.
З шишок можна зробити все що завгодно: забавних кошенят і поросят, літаки і паровози. А якщо розібрати шишки на лусочки, можна використовувати їх для аплікацій: наклеювати на папір з нанесеним малюнком.
Дорогі читачки, розкажіть, які вироби роблять з шишок ваші дітки?