Веб-дизайном називається процес виготовлення веб-сайтів, в який входять такі етапи: технічна розробка, графічний дизайн, структурування необхідної інформації, а також доставка вже безпосередньо по мережі. Саме визначення включає в себе деяку кількість напрямків, які дуже успішно існують самостійно, а вже в комплексі всі вони і складають саме те, що називається веб-дизайном. Ось приміром, одразу після того, як інтернет сторінка завантажується в браузері користувач бачить графічний інтерфейс, потім вже йде і контент-проект самого сайту, і проектування системи навігації – все це називається «інформаційне наповнення», саме воно у будь-якому випадку враховується в той час, як відбувається створення нового інтернет-сайту.

Web-дизайн сам по собі представлений не лише, графікою, зовнішнім виглядом і оформленням сайту. Це на сьогоднішній день вже цілком самостійне явище, це обумовлено тим, що web-дизайн в якості інструменту для роботи використовують тільки ті люди, які знають дуже багато не тільки про самому програмуванні, але і про програмах, пов’язаних безпосередньо з графікою і в деякій мірі навіть художеством. Природно, якщо людина займається web-дизайном, то він повинен чітко знати не тільки основні засади програмування, але і чітко уявляти всі технології інтернету.

Основні принципи web-дизайну

Для того щоб покращувати свої знання з будівництва будівель, недостатньо мати знання про властивості цегли. Деякі принципи веб – дизайну визначають правила, за якими відбувається взаємодія всіх необхідних елементів. Основні принципи веб – дизайну включають в себе кілька важливих моментів, таких як: контраст, пропорції, ритм, напрям уваги, баланс, підпорядкованість, масштаб і єдність. Фундаментальні принципи дизайну визначають хороші і погані моменти серед безлічі поєднань різних елементів.

Як навчиться мистецтву web-дизайну

у Цій справі можна навчитися в будь-якому віці, так як немає нічого неможливого для людини, якщо у нього є велике бажання щось зробити. Сам же процес навчання абсолютно нічим не відрізняється від іншого простого навчання. Але звичайно для початку потрібно в обов’язковому порядку ознайомитися з теоритической частиною веб — дизайну. Але це не головне, бо без практики не буде досягнутий бажаний результат. Для початку можна переглядати прості уроки для новачків для того щоб дати стимул людині просуватися вперед. Під час тренувань людина отримає відповідні навички.