Дівчатка! З весною вас! Справжньої, жіночого, щасливою! Не можу привітати кожну окремо, тому приймайте побажання через мій майстер-клас.

Я сподіваюся, що мої вітання з сонячним святом порадують жіночу аудиторію нашого журналу. Адже весна — це час нових надій, бажань, відкриттів і прагнення до нової, цікавої життя. Нові листя на деревах, поява зеленої травички і передзвін капели, спів птахів – це перші вісники відродження природи після зими.

Для створення весняної листівки необхідні наступні матеріали:


— прикраси
— скрапбумага
— 2 листівки для вирізання квітів і листя і побажання для
— дироколи «квітка» і «метелики»
— половинки камінчиків
— стрази і половини перлинок
— неоновий гель
— об’ємний скотч і маленькі подушечки клейові
— ручка
— комп’ютерний килимок для мишки

Створення листівки починаємо з підбору необхідної папери і дироколів. Вибираємо 1 лист розміром 15х15 см для її підкладки, а другий 13х15 см для центрального прикраси. Робимо дироколом 10 маленьких квіточок і 10 метеликів, 2 великі метелики, відповідної за кольором паперу до основного фону. Діркопробивачем округляємо кути 2 аркушів.

Тепер беремо об’ємний скотч і клеїмо на підкладку по центру і по краях, а потім основу листівки. Загинаємо 2 кута і закріплюємо. Можна їх зробити зворотною стороною кулькової ручки або паличкою для біговки, щоб згин краю був акуратний.
Вирізаємо квіти і листочки з листівки, купленої в магазині. Підбираємо рожевий паперовий квітка з мереживом. Приклеїмо на об’ємний скотч.

Беремо килимок для мишки. Перевертаємо його на темну м’яку сторону і починаємо робити зворотною стороною ручки всередині маленького квітки кругові рухи для підняття пелюсток.

Необхідно перейти до самої копіткій роботі – це наклеювання маленьких клейових подушечок на метеликів і квіточки. Об’ємний скотч приклеюємо на великих метеликів. Тепер прикрашаємо камінчиками 9 квіточок і стразами 6 маленьких і великих метеликів, 1 половинкою перлини один квітка.

Чари продовжуємо з наклеювання всіх прикрас на листівку. Прикрашаємо неоновим гелем 2 великі і кілька маленьких метеликів для додання їм блиску. Весняний і сонячний подарунок готовий.

Зі святом, дорогі дівчата!