Багато людей вважають, що кадик є тільки у чоловіків. У зв’язку з цим виникає питання, чому у жінок немає кадика?

Кадик — це виступ гортані, а саме, передня верхня частина щитовидного хряща. Кадик є як у жінок, так і чоловіків! Тільки у чоловіків він більш виражений (горбик на шиї) і не озброєним оком помітний. Якби у жінок відсутній кадик, то вони не змогли б вимовити ні єдиного слова. Адже він бере участь при формуванні голосу, а так само не дає можливості проникнення слини у дихальні шляхи. Тому, відповідь на питання чи є у жіночої статі кадик — відповідь очевидна, є, і багато помиляються, що у жінок немає. Він є, просто не помітний. У жінок він захований під жировим прошарком, і між хрящами великий кут, тому виступає не значно. Розглянемо кілька причин, за якими кадик у чоловіків значно виражений.

 

Чоловічі гормони мають безпосереднє відношення до розміру кадика. Переважання в організмі чоловічих гормонів призводить до того, що кадик отримує гостру форму і значно збільшується в розмірі.

Потужний кадик сприяє потужним голосовим зв’язкам. В результаті у чоловіків голос грубий і значно голосніше, ніж у жіночої статі. Хоча бувають, що жіночий голос нічим не поступається чоловічому басу, але це буває вкрай рідко.

Кісткова система чоловіків більш масивна, тому кадик у чоловіків має великі розміри. Жінці, у якої великий кадик необхідно розібратися в причині його розмірів. Адже великий кадик, може свідчити про гормональних розладах організму, що вкрай небезпечно для здоров’я в цілому.