Наші слов’янські предки були дуже забобонним народом, свято вірили в різні знаки і прикмети. Ця віра передавалася з покоління в покоління, тому навіть у наш час, час науки та раціоналізму, величезна кількість людей вірить у прикмети, якими б безглуздими вони не були.

Всі знають, що виносити сміття після заходу сонця, вважається поганим знаком. Але у кожного своя правда і своє пояснення на цей рахунок. Деякі вважають, що сміття, це як особиста річ, він теж має якийсь зв’язок з людиною, має таку ж енергетику. Тому, викидаючи його ближче до ночі, можете стати жертвою чаклунства недоброзичливців. Адже саме вночі виконуються спеціальні магічні ритуали, накликаючи хвороби і біди на людину, а для цього потрібна річ, що несе енергетику власника, це цілком може бути і сміття.

Деякі вірять, що виносити сміття ввечері, це як у прислів’ї «виносити сміття з хати». Навколо вашого життя з’являтися плітки і інтриги, а це не до добра.

По фен – шую виносити сміття після заходу сонця вважається поганою прикметою, так як тим самим втрачаєте гроші.

Ще є теорія, що ввечері в кожен будинок приходять добрі духи, щоб захищати нас від злих сил і якщо сміття в хаті є, то добрі сили не зможуть увійти до нас в оселі.

Дивно, але серед нас є навіть люди, які спеціально залишають сміття в хаті на ніч, так як вночі домовик припиняє ховатися і виходить поїсти. Щоб не прогнівити «зберігача вогнища», його потрібно обов’язково нагодувати.

Існує теорія, що кожен отримує те, в що вірить. І вірити в давні прикмети чи ні, кожен вирішує для себе сам.