Багато хто замислюється про те, що не можна святкувати день народження дітей, коли їм виповнюється 13 років. Всьому виною ця цифра тринадцять, яка означає чортову дюжину. Тобто це диявольське число, яке може приносити невдачі та нещастя. Саме тому в деяких країнах у багатоповерхових будинках не існує тринадцятого поверху, відсутні тринадцяті квартири, тринадцяті номери в готелях, будинки, маршрути громадський транспорт, літаки, поїзди і все, що може бути пов’язано з цим містичним числом. Тим, хто боїться цієї цифри тринадцять, залишається тільки прибрати її з календаря і пропустити майбутній 2013 рік.

День народження людини визначає його життєві ритми на весь наступний рік. Стародавні люди про це не здогадувались, але з якихось причин вірили в прикмети. І в пам’ятний день вони вели себе відповідним чином. Деяким традиціям бажано дотримуватися і в наші дні. Адже як кажуть, береженого Бог береже.

Коли дитині відзначають 13 років, небажано кликати багато гостей. Це день народження вважається переломним, а отже, небезпечним для людини — змінюються біоритми, відбувається нестійкість. Існує прикмета, яка свідчить, що в такому віці іменинника легко наврочити. Тому цей день народження найкраще відзначати в тісному колі з найближчими людьми, які по-справжньому люблять «новонародженого». Якщо влаштувати пишне святкування, то може легко збитися його біоритм і життя протягом наступного року, найімовірніше, не вдасться. У людини настане занепад сил і здолає депресія. Також не потрібно запрошувати в гості людей з «поганим оком». Але якщо вони все ж прийдуть на свято, то за столом частіше бажайте імениннику в новому році цуратися всяких бід. Потрібно перераховувати все, що тільки можна згадати. Таким чином, чим більше, тим краще.

Крім цього, не відзначати день народження до її настання або після. Якщо вже вирішено відсвяткувати тринадцятий день народження, то краще проводити його день у день. Здавна люди вважали, що саме так до винуватця торжества міг прийти ангели і духи померлих близьких. І коли вони почують всі добрі побажання на честь іменинника, допоможуть виконати їх у наступному році його життя. Але якщо свято буде проведе в інший день, вони не зможуть почути побажання. І тоді, на допомогу вищих сил можна буде на весь рік не розраховувати.