З-за чого Червоне море носить таку назву — нікому не відомо. Існують кілька версій.

Згідно з однією з них, назва моря пішла від невірного прочитання семітського слова, що складається з букв: «х», «м» і «р». Короткі голосні звуки в писемності химьяритов, що проживали на території Південної Аравії, — не зображувалися. При розшифровуванні цього слова, вийшло арабське слово «ахмар», що означає — червоний.

За іншою версією, назва Червоного моря відбувається по його розташуванню. В міфічних легендах багатьох народів назви сторін світу символічно зв’язуються з кольором. Так, білий колір асоціюється зі сходом, чорний — з північчю, а червоний — з півднем. Таким чином, слово «червоне», може означати південне розташування моря відносно місць проживання північних народів. Тим більше, що Червоним це море називається лише на європейських мовах.

Наступна, третя версія говорить про те, Червоне море стає червоним в місцях зростання водоростей червоного кольору. У період сезонного зростання води вони здатні надавати їй червоно-коричневий відтінок.

За четвертою версією, назва Червоного моря дали моряки. Пропливаючи вздовж його берегів, вони побачили Червоні скелі, які відбивалися від поверхні води червоним кольором. Вода в Червоному морі чиста і прозора. Річки в Червоне море не впадає, тому в його води не виносяться забруднення з материків, осідають в інших морях у вигляді мулу.

У п’ятій (біблійної) версії походження назви моря пов’язане з проходженням через Червоне (Червоне) море єврейського народу при виході з Єгипту. За наказом Мойсея море розступилося і дало можливість пройти євреїв по морському дну. У погоню за ними кинулися переслідувачі, але для них море сомкнулось, умертвило їх і стало червоним від кольору їх крові.

————

Часто буває нічим прикрасити стіну в дитячій, вітальні або спальні. У цьому випадку відмінно годиться мозаїчне панно море, воно відмінно прикрасить вашу стіну, а зображення морів, піднесе в будинок особливу атмосферу.