Розмальовки для хлопчиків

Мої діти дуже люблять розмальовки. У сина з дочкою різниця у віці аж 4 роки, але вона не заважає їм мати однакові захоплення. Дочки 8 років. Вона любить складні розмальовки з великою кількістю маленьких деталей. Ще рік тому їй подобалися принцеси, але зараз її смаки змінилися. Їй по душі фентезі: феї, ельфи та інші істоти.,


А синові всього 4 роки. Він теж захоплюється розфарбовування картинок. Але смаки у нього, звичайно ж, зовсім інші. Йому подобаються машинки, літачки, роботи, паровози. Розфарбовує він ще не дуже акуратно: штрихує в різних напрямках, так і за лінії частенько виходить.

І кожен раз синуля засмучується, що у нього не виходить розфарбовувати так красиво, як у сестри. Але ми всіляко підтримуємо, хвалимо його роботи, вішаємо їх на стіни і на холодильник і милуємося, проходячи повз.

Я звернула увагу, що ціни на розмальовки в магазинах невиправдано високі. Часто розмальовки на 8 аркушів коштують дорожче, ніж шкільний зошит у цупкій обкладинці! Тому я почала роздруковувати їх сама: підбираю в інтернеті підходящі картинки, зберігаю в одну папку, а потім ми разом з сином вибираємо, що саме він буде розфарбовувати сьогодні.

Розфарбовування — це відмінний спосіб провести вільний час з користю, адже цей вид творчості розвиває дрібну моторику, посидючість і креативність.

А ваші сини люблять розмальовувати?